úterý 2. září 2014

Střelnice

aneb povídání o tom, že střelba z útočné pušky v Call of Duty je opravdu trochu jiného než ve skutečnosti. :)

Před nějakou dobou jsem měl sice možnost vystřelit s revolveru, ale tentokrát jsem dostal do ruky dostal trochu větší kanóny. Zbraně a válčení nemám zrovna v lásce, ale mám pocit, že mi to stou útočnou puškou docela sluší. Viz fotografie.Pokud jste ještě nikdy nestříleli tak vás jednoznačně překvapí rachot, který tyhle hračky vydávají. Určitě vás zaujme váha a materiály, kor když jste třeba někdy předtím drželi kuličkovku... Vskutku se to pronese a vůbec si nechci představovat, že bych se s tím měl někde vláčet s plnou polní na zádech. 

Nejvíce mě ale dostala vlna horkého vzduchu, která vás u některých silnějších zbraní ovane po každém výstřelu. A to i když stojíte metr/dva od střelce. 

Byl to zajímavý zážitek s fajn lidmi a navíc to byla jedna z položek na mém slavném seznamu. Takže paráda. Rozhodně vám doporučuji si to taky vyzkoušet. :)
2 komentáře:

 1. Sluší :) mě to nikdy nelákalo, ale nedávno jsem to viděl na Slevomatu, tak sem si říkal, že do toho půjdu. Uvidíme :)

  PS. zmigruj na wordpress, tady ty komentáře jsou peklo :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Díky, já to měl v podstatě skrze Zombie komunitu/Brahmínu, taková menší akce... Prostě jsem byl pozván jako čestný host. :D

   Wordpressu mám v poslední době více než dost... Ale popravdě jsem s Bloggerem docela spokojen i když má určitě své mouchy. :)

   Smazat