úterý 12. října 2010

Troška těch seriálů neuškodí...

Určitě se taky na nějaké díváte, jsou lidé, kteří jsou schopní sjet celou serii během jednoho dne, ale to mě spíše otravuje a proto si seriály poctivě dávkuju. Třeba i s půl nitroočními přestávkami. Teď bych vám chtěl jen nějaké představit, a protože o Futuramě, Big Bangu, It crowd.. a takových nemá moc cenu psát, zaměřím se na ty netradičnější.

Burn notice
Jo, tak tento agentskej seriál sleduju určitě už díl jak rok, spíše dva. Na první díl jsem se podíval, protože v tom hraje Bruce Campbell(Pro neznalé např. Evil dead, Xena, Bubba ho-tep...) a docela mě zaujal. Pojednává o agentovy, kterého agentura vyhodí uprostřed mise, takže najednou ztratí všechny své kontakty... podaří se mu dostat do rodného Miami... Jmenuje se Mike a protože je strašný dobrák, tak v každém díle někomu pomůže, a navíc řeší svůj problém... samozřejmě je příběh čím dál složitější a propracovanější, stejně jako je každý díl a série lepší (a podle počtu výbuchů i dražší), než ta předchozí, proto je škoda vzdát to po prvních pár pomalejších dílech. ;)


Modern Family
Vcelku nový americký rodinný seriálek, na kterém nebylo nicmoc zajímavého, jen tam hraje El Bunda, takže jsem zkusil... A jak se nedívám na mnoho dílů naráz, zde jsem to porušil a první sérii jsem sjel relativně rychle... Každý díl trvá příjemných dvacet minut, které mi i na podruhé zlepší náladu.. mnohdy se zasměji i nahlas.

Father Ted
je taková starší sranda od tvůrce It Crowd, vlastně jeho prvotina... pojednává o třech kněžích na zapadlém ostrůvku v irsku, kde se vlastně nic neděje, jen je to strašná sranda... pokud tedy nejste fanatičtí křestané. Dokonce má i dabing od Perla Group, který sice není zrovna profesionální ale je dostatečně vtipný. Seriál má sice jen dvě série, ale naštěstí mi ještě pár dílů zbývá...
A další, které si nechám na jindy... a na jaký seriál jsem momentálně čekám? Na "The Walking dead", který by se měl začít vysílat již brzy. Je podle stejnojmeného úspěšného komiksu, od kterého jsem přečetl celý jeden díl! Ne, že by to bylo špatné, ale teď jsem rád, že jsem toho nechal, neb se seriál, který režíruje scénárista a režisér Frank Darabont, který nám přinesl film Vykoupení z věznice Shawshank, takže jsem zvědavý jak si poradí se zombie tématikou.

2 komentáře:

  1. Možná jsem trošku zaostalej, ale začal jsem se koukat na Červenýho Trpajzlíka :)

    OdpovědětVymazat
  2. Jo, kdysi jsem něco z toho viděl, ale neláká mě to vidět znovu ;)

    OdpovědětVymazat